VI Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2024 r.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  2. Jak co roku o godz.11.00 Msza św. na cmentarzu.O godz. 10.30 Różaniec.
  3. Msza św. w kościele o 8.30.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę modlimy się o urodzaje.
  5. W tygodniu przypada w poniedziałek święto apostołów Filipa i Jakuba, w środę Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski.
  6. Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30. Zachęcam do gromadzenia się przy krzyżach przydrożnych, aby spiewać litanie loretańską. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od 17.00.Msz e św. o godz.18.00.
  7. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją czasie nabożeństw o godz. 17.30. Przed południem odwiedzę chorych i osoby starsze z komunią św.
  8. Przy wyjściu u ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” . .
  9. Dziękuję paniom ,które sprzątały kościółDorocie Trzcińskiej i Ewelinie Trzcińskiej i za ofiarę na kwiaty do ołtarza.
  10. W tym roku Boże Ciało w Kłodawie. Zapraszam parafian z Kłodawy na spotkanie we wtorek o godz.18.30.
  11. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali przy kościele i opiekującym się podczas mojej nieobecności w związku z pielgrzymką.
  12. W niedzię 12 maja odpust diecezjalny na wzgórzu św. Wojciecha w Gdańsku.Suma odpustowa o godz.12.00